O webu

logo Den po dni

Den po dni (aka DPD) je cestovatelský blog. Blog založený jedním vyléčeným nerdem, který se rozhodl utratit veškeré své úspory jen za batoh, boty a hole. Nikdy jsem toto nezalitoval. A protože moc rád vyprávím své příběhy i ostatním, a mé zprávy z cest na Facebooku získaly kladnou odezvu, rozhodl jsem se je rozepsat na samostatné stránce.

 

Proč „Den po dni“?

Název Den po dni pak vznikl v průběhu cesty z Brna na Sněžku v červnu r. 2018, která trvala 9 dní. Protože nás tato výprava zastihla nepřipravené a stála nás dost sil, v jejím průběhu jsme si absolutně nebyli jistí, zdali ji dotáhneme do konce. A tak jsme se rozhodli neplánovat příliš dopředu a místo toho jsme se soustřeďovali vždy na cíl dne. Říkali jsme: „Nepředbíhejme. Den po dni.“ A den po dni jsme nakonec do cíle doopravdy dorazili.

Den po dni si také zaznamenávám své dojmy z cest do svého soukromého cestovatelského deníku. Nebudu jej zde zveřejňovat celý. Některé myšlenky jsou přeci jen soukromé. Část vám z něj ale zprostředkuji ve svých vyprávěních, které doplním i fotkami, tipy, či videi. Ostatně různé tipy, co si sbalit s sebou či kam vyrazit na výpravu (kam jsem třeba ani sám nezavítal), najdete v dalších samostatných rubrikách.

Nebojte se snít a také vyrazte. Přeji vám příjemné čtení. Uvidíme se na cestě!

IB.

 

Kontakt

Máte dotaz, připomínku, nebo prosbu? Můžete mě kontaktovat na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo přes kontaktní formulář.

 

Email:

info@denpodni.cz

 

Kontaktní formulář: