O webu

logo Den po dni

Den po dni (aka DPD) je cestovatelský blog. Blog založený jedním vyléčeným nerdem, který se rozhodl utratit veškeré své úspory jen za batoh, boty a hole. Nikdy jsem toto nezalitoval. A protože moc rád vyprávím své příběhy i ostatním a mé zprávy z cest na Facebooku získaly kladnou odezvu, rozhodl jsem se je rozepsat na samostatné stránce.

 

Proč „Den po dni“?

Název Den po dni pak vznikl v průběhu cesty z Brna na Sněžku v červnu r. 2018, která trvala 9 dní. Protože nás tato výprava zastihla nepřipravené a stála nás dost sil, v jejím průběhu jsme si absolutně nebyli jistí, zdali ji dotáhneme do konce. A tak jsme se rozhodli neplánovat příliš dopředu a místo toho jsme se soustřeďovali vždy na cíl dne. Říkali jsme: „Nepředbíhejme. Den po dni.“ A den po dni jsme nakonec do cíle doopravdy dorazili. Právě tato cesta dala vzniknout tomuto blogu. Jeho počátky však provázel i sen o dalších dobrodružstvích a poutích – konkrétněji třeba jít Svatojakubskou cestou (což se i podařilo), která se stala i tématem úplně prvního článku.

Své dojmy z cest si zapisuji do svého soukromého cestovatelského deníku. Nebudu jej zde zveřejňovat. Některé myšlenky jsou přeci jen soukromé. Část vám z něj ale zprostředkuji ve svých vyprávěních, které jsou podobně psány deníkovou formou, velmi podrobně. Najdete zde mnoho fotek, tipů, či videí z cest. Ostatně různé tipy, co si sbalit s sebou či kam vyrazit na výpravu či dovolenou, najdete v dalších samostatných rubrikách.

Nebojte se snít a také vyrazte. Přeji vám příjemné čtení. Uvidíme se na cestě!

IB.

Kontakt

Máte dotaz, připomínku, nebo prosbu? Můžete mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže.

Nezapomeňte také sledovat facebookovou stránku či Instagram – takto vám žádný článek ani zajímavé střípky z cest (které se na web třeba ani nedostanou) neuniknou!

 

Kontaktní formulář: